O nás

V naší firmě Autocentrum Ing. Petr Řebíček  se věnujeme přestavbám vozidel na alternativní pohon LPG, CNG a opravám vozidel. Naše zkušenosti vyplývají nejen z praxe, ale i univerzitních znalostí v oblastech konstrukce spalovacích motorů, konstrukce vozidel, technologie oprav a provozu motorových vozidel. V oblasti přestavby na LPG - montáže LPG aplikujeme do vozidel výhradně certifikované systémy LPG renomovaných evropských firem, zejména od italských výrobců, A.e.b., Tomasetto, Rail, Emer./ www.aeb.it,www.tomasetto.itwww.railspa.netwww.emer.it,www.valtek.itwww.autogasitalia.it,www.tatariniauto.it/. Provádíme instalace - montáž LPG systémů do pístových benzínových motorů se systémem vstřikování MPI, včetně motorů TSI, FSI... a také provádíme konverze naftových motorů na systém DieselGas. Provádíme LPG diagnostiku a servis i ostatních značek evropských výrobců LPG/CNG systémů, včetně holandských.

K našim dalším aktivitám patří provozování autoservisu. Servisujeme všechny běžně dostupné značky automobilů se specializací na vozy a motory automobilky Mercedes Benz, BMW, VW, Škoda,Renault, Hyundai, KIA a další. Vzhledem k našim znalostem a zkušenostem při přestavbám motorů na alternativní paliva / LPG, CNG, HHO, DieselGas/ a oprav motorů a vozidel nabízíme našim klientům komplexní servis "pod jednou střechou". Pro naše zákazníky vedeme podrobnou historii o opravách a údržbě vozidel, přesně dle instrukcí jednotlivých výrobců vozidel.

V neposlední řadě provozujeme autoškolu a motoškolu. Autoškolu a motoškolu provozuje společnost Autocentrum Ing. Petr Řebíček, která se dlouhodobě zabývá vzděláváním řidičů ve všech směrech. Naše hlavní charakteristiky jsou kvalita, poctivost a profesionální přístup jak v našem autoservisu, tak autoškole. Cílem Autoškoly a motoškoly Autocentrum Řebíček je spokojený zákazník a vysoká úroveň řidičských dovedností ihned po ukončení kurzu. Autoškolu nabízíme formou kurzů se značkou Autocentrum Řebíček s dokonale propracovaným systémem výuky a výcviku. K výuce používáme moderně vybavené učebny.  Vítejte na našich webových stránkách, kde najdete detailní informace o nabízených službách.

Ucebna

 

Kontaktujte nás

Autocentrum

Ing. Petr Řebíček

Kameničky 218

53941 Kameničky

E: petr.rebicek@seznam.cz

T: 723243579

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.